Darbuotojai

Gediminas Brazaitis

Instituto direktorius, Profesorius mokslų daktaras
El. Paštas: gediminas.brazaitis@asu.lt
Tel. Nr.: 752 334


Remigijus Bakys

Lektorius mokslų daktaras
El. Paštas: r.bakys@amvmt.lt


Virgilijus Baliuckas

Docentas mokslų daktaras
El. Paštas: v.baliuckas@mi.lt


Edmundas Bartkevičius

Profesorius mokslų daktaras
El. Paštas: edmundas.bartkevicius@asu.lt
Tel. Nr.: 752 232


Julius Bačkaitis

Lektorius mokslų daktaras
Tel. Nr.: 752 281


Darius Danusevičius

Profesorius mokslų daktaras
El. Paštas: darius.danusevicius@asu.lt
Tel. Nr.: 752 281


Antanas Juodvalkis

Profesorius emeritas habil. dr
El. Paštas: juodvalkis.antanas@gmail.com


Kęstutis Pėtelis

Docentas mokslų daktaras
El. Paštas: kestutis.petelis@asu.lt
Tel. Nr.: 752 276


Rimantas Pranskūnas

Studijų išteklių tvarkytojas
El. Paštas: rimantas.pranskunas@asu.lt
Tel. Nr.: 752 281


Alfas Pliūra

Profesorius HB mokslų daktaras
El. Paštas: genetsk@mi.lt


Jonas Ravinskas

Medelyno vedėjas
El. Paštas: mbmi@asu.lt
Tel. Nr.: 752 281


Edvardas Riepšas

Profesorius emeritas habil. dr.
El. Paštas: eriepsas@gmail.com


Jolanta Stankevičiūtė

Lektorė mokslų daktarė
El. Paštas: jolanta.stankeviciute@asu.lt
Tel. Nr.: 752 276


Lina Straigytė

Docentė mokslų daktarė
El. Paštas: lina.straigyte@asu.lt
Tel. Nr.: 752 313


Vytautas Suchockas

Docentas mokslų daktaras
El. Paštas: v.suchockas@mi.lt


Simas Stašaitis

Vyr. laborantas
El. Paštas: mbmi@asu.lt
Tel. Nr.: 752 281


Gerda Šilingienė

Lektorė mokslų daktarė
El. Paštas: g.silingiene@gmail.com
Tel. Nr.: 752 281


Janina Šepetienė

Docentė mokslų daktarė
El. Paštas: mbmi@asu.lt
Tel. Nr.: 752 281


Renata Špinkytė-Bačkaitienė

Lektorė mokslų daktarė
El. Paštas: renata_shpy@yahoo.com
Tel. Nr.: 752 232


Ieva Godvod

Referentė
El. Paštas: mbmi@asu.lt
Tel. Nr.: 752 232


Rasa Vaitkevičiutė

Lektorė mokslų daktarė
El. Paštas: r.vaitkeviciute@gmail.com
Tel. Nr.: 788 110


Paulius Zolubas

Docentas mokslų daktaras
El. Paštas: p.zolubas@amvmt.lt


Remigijus Žalkauskas

Docentas mokslų daktaras
El. Paštas: p.zolubas@amvmt.lt
Tel. Nr.: 752 282


Darius Kavaliauskas

Dr.
El. Paštas: darius.kavaliauskas@asu.lt
Tel. Nr.: 752 281


Jurgita Baranauskaitė

Doktorantė
El. Paštas: jurgita.baranauskaite@asu.lt
Tel. Nr.: 752 276


Tomas Barkauskas

Ištęstinių studijų doktorantas
El. Paštas: t.barkauskas@ard.am.lt


Linas Bužinskas

Ištęstinių studijų doktorantas
El. Paštas: l.buzinskas@krmmu.lt


Kšištof Godvod

Asistentas, doktorantas
El.paštas: godvod@gmail.com


Vilma Kerpauskaitė

Asistentė, doktorantė
El. Paštas: vilma.kerpauskaite@gmail.com


Ekaterina Makrickienė

Doktorantė, vyr. laborantė
El. Paštas: ekaterina.makrickiene@gmail.com


Ramūnas Mažėtis

Ištęstinių studijų doktorantas
El. Paštas: r.mazetis@mmu.lt


 Monika Raškauskaitė

Asistentė , doktorantė
el.paštas m.raskauskaite@gmail.com


Gintarė Sabalinkienė

Lektorė mokslų daktarė
El. Paštas: gintare_narauskaite@hotmail.com
Tel. Nr.: 752 276


Mantas Pilkauskas

Lektorius
El. Paštas: m.pilkauskas@gmail.com
Tel. Nr.: 752 281


Kastytis Šimkevičius

Lektorius
El. Paštas: k.simkevicius@gmail.com
Tel. Nr.: 752 276


Tadas Vaidelys

Asistentas, doktorantas
El. Paštas: tvaidelys@gmail.com
Tel. Nr.: 752 281


Miškų ir ekologijos fakultetas

  • Studentų g. 11, LT-53356, Akademija, Kauno raj.,
  • Tel. (8-37) 75 22 82
  • El. paštas: me@asu.lt

Fakultetai