Darbuotojai

Jolita Abraitienė

Lektorė
El. Paštas: jolita.abraitiene@asu.lt
Tel. Nr.: 788126


Laurynas Balkelis

Vyr. laborantas
El. Paštas: laurynas.balkelis@asu.lt
Tel. Nr.:752224


Ligita Baležentienė

Profesorė, vyriausioji mokslo darbuotoja
El. Paštas: ligita.balezentiene@asu.lt
Tel. Nr.: 788128


Laima Česonienė

Profesorė, vyresnioji mokslo darbuotoja, laboratorijos vadovė
El. Paštas: laima.cesoniene@asu.lt
Tel. Nr.: 752202


Virginija Dulskienė

Docentė
El. Paštas: virginija.dulskiene@lsmuni.lt
Tel. Nr.: 752224


Algirdas Gavenauskas

Docentas
El. Paštas: algirdas.gavenauskas@asu.lt
Tel. Nr.: 788127


Ramūnas Gegužis

Lektorius
El. Paštas: ramunas.geguzis@asu.lt
Tel. Nr.: 788127


Milda Gumbytė

Docentė, mokslo darbuotoja, laboratorijos vadovė
El. Paštas: milda.gumbyte@asu.lt
Tel. Nr.: 752292


Violeta Gražulevičienė

Docentė, vyresnioji mokslo darbuotoja
El. Paštas: violeta.grazuleviciene@asu.lt
Tel. Nr.: 752215

Ilona Grigalavičienė

Jaunesnioji mokslo darbuotoja
El. Paštas: ilona.grigalaviciene@asu.lt
Tel. Nr.: 752308

Irina Kazanceva

Lektorė, jaunesnioji mokslo  darbuotoja
El. Paštas: irina.kazanceva@asu.lt
Tel. Nr.: 752292


Raimondas Kreivaitis

Mokslo. darbuotojas
El. Paštas: raimondas.kreivaitis@asu.lt
Tel. Nr.: 752292

Violeta Makarevičienė

Profesorė, vyriausioji mokslo  darbuotoja, laboratorijos vadovė
El. Paštas: violeta.makareviciene@asu.lt
Tel. Nr.: 752292


 Vitas Marozas

Profesorius, Instituto direktorius
El. Paštas: vitas.marozas@asu.lt
Tel. Nr.: 752224

Nijolė Maršalkienė

Docentė
Tel. Nr.: 752224

Sandra Milčiuvienė

Laborantė
Tel. Nr.: 752215

Valdas Paulauskas

Profesorius
Tel. Nr.: 752215

Danguolė Paškevičiūtė

Vyr. laborantė
Tel. Nr.: 752308

Juozas Pekarskas

Vyresnysis mokslo  darbuotojas, centro vadovas
Tel.: 788128

Anželika Dautartė

Docentė, jaunesnioji mokslo darbuotoja
Tel. Nr.: 788127

Žydrūnas Preikša

Lektorius
El. Paštas: griciukas@gmail.com
Tel. Nr.: 788126

Danutė Raziūnienė

Direktoriaus referentė
El. Paštas: aei@asu.lt
Tel. Nr.: 752224

Nomeda Sabienė

Docentė, vyresnioji mokslo darbuotoja
El. Paštas: nomeda.sabiene@asu.lt
Tel. Nr.: 752308

Jurgita Sasnauskienė

Lektorė
El. Paštas: Jurgita.Sasnauskiene@asu.lt
Tel. Nr.: 752224

Eglė Sendžikienė

Docentė, vyresnioji mokslo darbuotoja, laboratorijos vadovė
El. Paštas: egle.sendzikiene@asu.lt
Tel. Nr.: 752292

Aida Stiklienė

Lektorė
El. Paštas: aida.stikliene@asu.lt
Tel. Nr.: 752369

Vidmantas Spruogis

Vyresnysis mokslo darbuotojas
El. Paštas: vidmantas.spruogis@asu.lt
Tel. Nr.: 788128

Virginija Skorupskaitė

Lektorė, mokslo darbuotoja
El. Paštas: virginija.skorupskaite@asu.lt
Tel. Nr.: 752308


Daiva Šileikienė

Docentė, jaunesnioji  mokslo darbuotoja
El. Paštas: daiva.sileikiene@asu.lt
Tel. Nr.: 752202

Aušra Tamulaitienė

Studijų išteklių tvarkytoja
El. Paštas: ausra.tamulaitiene@asu.lt
Tel. Nr.: 752224

Jolanta Treinytė

Vyr. laborantė
El. Paštas: jolanta.treinyte@asu.lt
Tel. Nr.: 752215

Kiril Kazancev

Mokslo  darbuotojas, laboratorijos vadovas
El. Paštas: kiril.kazancev@asu.lt
Tel. Nr.: 752292

Janina Kikienė

Laborantė
El. Paštas: janina.kikiene@asu.lt
Tel. Nr.: 752215

Kristina Lingytė

Vyr. laborantė
El. Paštas: kristina.lingyte@asu.lt
Tel. Nr.: 752308

Edita Mažuolytė-Miškinė

Jaunesnioji mokslo darbuotoja
El. Paštas: edita.miskine@asu.lt
Tel. Nr.: 752292

Ernestas Zaleckas

Docentas, mokslo darbuotojas
El. Paštas: ernestas.zaleckas@asu.lt
Tel. Nr.: 752215

Miškų ir ekologijos fakultetas

  • Studentų g. 11, LT-53356, Akademija, Kauno raj.,
  • Tel. (8-37) 75 22 82
  • El. paštas: me@asu.lt

Fakultetai